ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАСТОСУВАННЯ

1.ЗАГАЛЬНЕ ОЧИЩЕННЯ СИСТЕМИ

КРОК 1. ПІДГОТОВКА

1. Від’єднайте обладнання від електромережі. Перекрийте кран подачі води у систему («подача»). Відкрийте крани та злийте всю брудну воду (теплоносій) із системи. Перекрийте крани.
2. Попередньо розмішавши, залийте увесь розчин у систему (аналогічно, як це робиться на воді).

КРОК 2. ЗАПОВНЕННЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ

3. Залежно від будови системи, додайте отриманий миючий розчин у систему (наприклад ч/з лійку у верхній точці системи чи за допомогою насосу тощо). Далі заповнюємо систему водою. Відновлюємо рівень тиску у системі.
4. Налаштувати циркуляційний насос на максимальний режим роботи. Переконатись у тому, що усі вентилі по контуру налаштовані для звичайної роботи системи на опалення.
5. Приєднайте обладнання до електромережі, увімкніть циркуляцію та запустіть котел (нагрівальний пристрій) у режимі опалення до 50-600С. Підтримуйте цю температуру щонайменше чотири години, та кожні 15-20 хвилин відкривайте на короткий час усі крани з гарячою водою (якщо у системі присутній контур ГВС) чи на радіаторних вентилях, щоб 200-250 мл розчину злилось у пластикову ємкість. Максимальна тривалість циркуляції до 8 годин.

КРОК 3. ЗАВЕРШЕННЯ ПРОФІЛКАТИКИ

6. Після промивання, дійте згідно п.1.1 та промийте систему холодною водою згідно п. 5.


2. ПАСИВНЕ ОЧИЩЕННЯ ВУЗЛІВ СИСТЕМИ

СПОСІБ А) ЗАНУРЕННЯ ВУЗЛА У АКТИВНИЙ РОЗЧИН

1. Керуючись інструкціями до виробу та загальними Правилами до монтажу, демонтувати забруднений вузол (наприклад теплообмінник, електричний ТЕН, фільтр тощо).
2. Виходячи з об’єму ємності, в яку буде занурено брудні частини вузла, приготувати робочий розчин з кінцевою концентрацією засобу до 5% (змішуємо вміст упаковки з теплою до 500С водою). Наприклад: для повного занурення брудного вузла у ємності необхідно п’ять літрів води.
Щоб отримати робочий розчин 5%, необхідно розчинити у воді 250 мл засобу «Promyvach Turbo-1».
3. Занурити брудний вузол та тримати його від 4 до 7 годин. Залежно від рівня забрудненості, час очищення може тривати до 12 годин.

4. Після очищення, злити відпрацьований розчин та промити вузол водою (п. 5).

СПОСІБ Б) ЗАПОВНЕННЯ ЗАБРУДНЕНОГО ВУЗЛА

Полягає у тому, що робочим розчином заповнюють лише внутрішні частини забрудненого вузла. Підготовка та використання аналогічно до способу А.
Такий варіант зручний в разі швидкого очищення вузла, без промивання усієї системи (наприклад теплообмінник котла, радіатор опалення чи окремий контур трубопроводу).


3. АКТИВНЕ ОЧИЩЕННЯ ВУЗЛІВ СИСТЕМИ

Полягає у тому, що для швидкого очищення застосовується промивочний насос (бустерна установка).
Керуючись інструкцією, приєднайте промивочний насос до контуру (вузла) та заповніть його водою. Далі, через відкриту камеру насосу додайте засіб «Promyvach Turbo-1» з розрахунку 2% його концентрації до об’єму миючого контуру/вузла (враховуючи об’єм буферної камери насосу). Очищення виконуйте згідно інструкцій до насосу, протягом 2-7 годин.
Залежно від забрудненості, допустимо збільшити концентрацію до 5% (10% макс). Повторну процедуру виконуйте через добу. Після процедури дійте згідно п.7.


4. ОЧИЩЕННЯ БОЙЛЕРА ГВС

1. Відключити бойлер (нагрівальну установку) від електромережі, перекрити подачу води з магістралі до резервуару з холодною водою пристрою. Злити усю воду з бойлера (нагрівальної установки) та перекрити клапани.
2. Розчинити у теплій воді засіб (концентрація «Promyvach Turbo-1»: 1 літр на 5 літрів води). Отриманий розчин залити у резервуар з холодною водою бойлера (нагрівальної установки), використовуючи гумовий шланг/ПВХ трубку, або безпосереднього через лійку у верхній точці подачі води. Знову заповніть бойлер (нагрівальний пристрій) водою таким чином, щоб рівень води у резервуарі з холодною водою ледь покривав клапан з’єднання циліндру з «подачею».
3. Після чого увімкніть бойлер (нагрівальний пристрій) і підігрійте розчин у акумуляторному баку для гарячої води до 50-600С. Утримуйте температуру розчину щонайменше 4 години. Та кожні 10-15 хвилин зливайте на короткий час гарячу воду (200-500 мл) з усіх кранів, як це відбувається при звичайній роботі системи ГВС.
4. Після процедури, відімкнути від електромережі прилад та виконати промивку згідно п.5. У деяких випадках можливе потрапляння хімічного розчину у загальну автономну систему опалення. Тому радимо здійснювати загальне промивання системи.
Бойлер ГВС можливо промивати, використовуючи промивочний насос. В такий спосіб дійте згідно п.3


5. ВИДАЛЕННЯ ПРОДУКТУ ІЗ СИСТЕМИ

Щоразу промивайте систему/вузли та інструменти від продукту водою. Використовуючи індикатори, перевіряйте стан води. Її оптимальне значення може бути від 8,5 до 9,5 одиниць:
Екологічна формула дозволяє здійснювати утилізацію відпрацьованого засобу у загальну систему каналізації чи стоки, відкритий грунт. Звертаємо увагу, що після завершення промивки відбувається самостійне вимивання накипу протягом 7-10 днів. По можливості, слідкуйте за станом фільтрів очистки.


6. ДОДАТКОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Для покращення дії продукту, радимо зливати радіаторний бруд та використовувати «нову» робочу воду для очищення.
При стійких забрудненнях (товщина >2мм/залізо окисні, силікатні, магнієві і т.ін), застосовуйте професійну серію миючих засобів «Promyvach Turbo-2», отримайте консультацію у виробника. Після процесу промивки, в цілях профілактики та забезпечення додаткового захисту від корозії, використовуйте відповідний засіб «Promyvach» для інгібування.
*Ефект залежить від якості очищення поверхні нагрівального елементу, вузла, магістралі.


7. ОСОБИСТА БЕЗПЕКА
При роботі з продуктом використовуйте гумові рукавиці. При контакті із шкірою, ділянку промити водою. При потраплянні у очі, може викликати гостре подразнення. Зніміть контактні лінзи (при наявності), промийте очі великою кількістю води. За потреби зверніться до лікаря. Після роботи з продуктом, вимийте руки та обличчя засобами особистої гігієни.


8. УПАКОВКА ТА ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати у закритій упаковці за умов, аналогічним для засобів побутової хімії. Не залишати у відкритому стані. Не горить. Тримати подалі від відкритого вогню. Доступні упаковки: 5/10 10/20 л. Для корпоративних споживачів: бочки 500/1000 л.


9. СКЛАД ТА БЕЗПЕКА ПРОДУКТУ
Склад: суміш безпечних миючих кислот, дистилят, інгібітори корозії, нейтралізатор, барвник. Термін придатності 24 місяці з дати виготовлення. Гарантійний термін придатності 12 місяці. ТУ У 20.1-38557089-001:2016. Належить до третього класу небезпеки речовин. Виробник не несе відповідальності в разі застосування продукту не за призначенням чи порушенням умов використання. Споживач самостійно перевіряє сумісність продукту, залежно від особливостей системи.